INTENCJE MSZY ŚW. 05/03/2017 - 25/03/2017

Niedziela 05/03/2017 I Niedziela Wielkiego Postu

św. Jana Józefa od Krzyża, zakonnika; św. Wirgiliusza z Arles, biskupa

8:00

W intencji misji parafialnych (intencja różańcowa na marzec)

10:00

Dz. bł. za Andrzeja Gorzelaka w 70 r.ur.

10:00

Za parafian

11:15

Dz. bł. w 18 r. ur. Jakuba Adamczyka oraz za rodzinę

12:30

+ Józefa Helenę Henryka Węsków

18:00

+ Elżbietę Kopciewicz Kazimierza Jabłuckiego

Poniedziałek 06/03/2017 

św. Róży z Viterbo, dziewicy i zakonnicy; św. Olegariusza, biskupa

6:30

Dz. bł. w 18 r.ur. Wojciecha Ziewca

17:00

+ Wiesława Packa w 5 r.śm

18:00

+ Edwarda Ambroży

Wtorek 07/03/2017 

Wspomnienie św. męczennic Perpetui i Felicyty

6:30

+ Mariana Patra w 3 r.śm

17:00

+ Marię Bies

18:00

+ Mariannę Druzic w 1 r.śm. Władysława Druzica

Środa 08/03/2017 

św. Beaty, dziewicy i męczennicy; św. Jana Bożego; św. Stefana z Obazine, opata

6:30

+ Kazimierę Małkiewicz

17:00

+ Marka Bolesława Kucharskich

17:00

+ Krzysztofa Stodulskiego

18:00

+ Roberta Ziębę w 8 r.śm. zm. z rodz. Ziębów i Olesińskich

18:00

+ Marię Bies

18:00

O zdrowie dla Wacławy Niewczas w 81 r.ur.

18:00

+ Irenę Pocheć

18:00

O zdrowie dla Danieli Markiewicz

18:00

+ Wiesława Packa

18:00

+ Danutę Juliusza Ługowskich Katarzynę Zygmunta Bąków

18:00

+ Stefanię Nowocień

18:00

+ Stanisława Dobruckiego

18:00

+ Bronisława Gajewską

18:00

+ Mariana Turka

Czwartek 09/03/2017 

św. Franciszki Rzymianki; św. Dominika Savio

6:30

+ Edwardę Dros

17:00

+ Edwarda Cieślika

18:00

+ Marię Bies

Piątek 10/03/2017 

św. Czterdziestu Męczenników z Sebasty; św. Symplicjusza I, papieża; św. Makarego, biskupa

6:30

+ Stanisława Zieję

17:00

+ Marię Bies

18:00

+ Franiszkę Stefana Wysockich

18:00

+ Grzegorza Durdy

Sobota 11/03/2017 

św. Konstantyna, kapłana; św. Sofroniusza, biskupa

6:30

+ Krystynę Grunt w 1 r.śm.

17:00

R

17:00

Dz. bł. za Tomasza w 30 r.ur.

18:00

+ Edmunda Chmiela

18:00

+Teodorę Plewę w 1 r.śm.

Niedziela 12/03/2017 II Niedziela Wielkiego Postu

św. Alojzego Orione, kapłana; św. Maksymiliana, męczennika

8:00

+ Mariannę Noga Zdzisława Grzegorza Sebastiana Niewczasów

10:00

Za parafian

11:15

+ Mariannę Krogulec

12:30

+ Józefa Furę

18:00

+ Leokadię Sadło i zm. z rodz. Chojnackich

Poniedziałek 13/03/2017 

św. Krystyny, męczennicy; św. Patrycji z Nikomedii, męczennicy; św. Nicefora, biskupa

6:30

+ Kazimierę Małkiewicz

17:00

+ Mariannę Skwarlińską w 8 r.śm.

18:00

+ Marię Bies

Wtorek 14/03/2017 

św. Matyldy

6:30

+ Irenę Kiełek

17:00

+ Józefa Salę

18:00

+ Norberta Kowalskiego

Środa 15/03/2017 

św. Klemensa Marii Hofbauera, kapłana; św. Ludwiki de Marillac, zakonnicy; bł. Artemidesa Zatti, zakonnika

6:30

+ Irenę Pocheć

17:00

+ Grzegorza Myszkę

17:00

+ Adama Jańca

18:00

+ Irenę Pocheć

18:00

+ Stefanię Nowocień

18:00

+ Stanisława Zieję

18:00

+ Stanisława Dobruckiego

18:00

+ Mariana Turka

18:00

Dz. bł. za Karolinę

18:00

+ Bolesława Sokołowskiego

18:00

+ Marię Bies

18:00

+ Edwardę Dros

18:00

Dz. bł. za mieszkańców ulicy Mierosławskiego, Sierakowskiego i Grottgera

Czwartek 16/03/2017 

św. Gabriela Lalemant, zakonnika i męczennika; św. Renata Goupil, kapłana i męczennika

6:30

+ Kazimierę Małkiewicz

17:00

+ Janinę Młynarczyk w 6 r.śm.

18:00

+ Krzysztofa Stodulskiego

Piątek 17/03/2017 

św. Patryka, biskupa; św. Gertrudy

6:30

+ Irenę Kiełek

17:00

+ Jana Ryszarda Grzyśków

18:00

+ Marię Bies

18:00

+ Krzysztofa Stodulskiego

Sobota 18/03/2017 

św. Cyryla Jerozolimskiego, biskupa i doktora Kościoła; św. Edwarda, męczennika

6:30

+ Helenę Sznaucner w 11 r.śm.

17:00

+ Józefa Józefę Gęburów Anną Józefa Fidosów

18:00

+ Juliana Bebasa w 29 r.śm. Zofię Stanisława Olszewskich

18:00

+ Józefę Władysława Sławków zm. z rodz.

Niedziela 19/03/2017 III Niedziela Wielkiego Postu

Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny; bł. Marcelego Callo, męczennika

8:00

+ Annę Władysława Gąsiorów

10:00

Dz. bł. za Bernarda w 70 r.ur.

10:00

Za parafian

11:15

+ Janinę Józefa Ziejów

12:30

Dz bł. za Mariolę Dudek w 50 r. urodzin

18:00

+ Józefa Gołębskiego

Poniedziałek 20/03/2017 

św. Maurycego Csak, męczennika; św. Aleksandry, męczennicy; św. Herberta, pustelnika; św. Wolframa, biskupa

6:30

+ Kazimierę Małkiewicz

17:00

+ Halinę Kusiak w 2 r.śm.

18:00

+ Kamila Jaroszka

Wtorek 21/03/2017 

św. Benedykta od Bożej Opatrzności Cambiagio Frassinello; św. Mikołaja z Flue, pustelnika

6:30

+ Kazimierę Małkiewicz

17:00

+ Marię Bies

18:00

+ Krzysztofa Stodulskiego

Środa 22/03/2017 

św. Zachariasza, papieża

6:30

+ Kazimierę Małkiewicz

17:00

+ Marię Bies

17:00

+ Krzysztofa Stodulskiego

18:00

+ Helenę Stanisława Gawęckich

18:00

+ Irenę Pocheć

18:00

+ Stanisława Dobruckiego

18:00

Dz. bł. w 1 r. ur. Ksawerego Jakubowskiego

18:00

+ Mariana Turka

18:00

+ Alicję Ryś

18:00

+ Bolesława Sokołwskiego

18:00

+ Edwarda Moskala

18:00

+ Irenę Kiełek

18:00

+ Zofię Piątek w 1 r.śm.

Czwartek 23/03/2017 

św. Turybiusza z Mongrovejo, biskupa, Apostoła Ameryki Południowej; św. Józefa Orioli, kapłana; bł. Metodego Dominika Trćka, kapłana i męczennika; św. Rafki, dziewicy

6:30

+ Kazimierę Małkiewicz

17:00

+ Marię Bies

18:00

+ Krzysztofa Stodulskiego

Piątek 24/03/2017 

św. Katarzyny Szwedzkiej, zakonnicy

6:30

+ Kazimierę Małkiewicz

17:00

+ Mariannę Stanisława Koprowskich Ryszarda Andrzejewskiego

17:00

R

18:00

+ Leokadię Kaczor

18:00

+ Marię Bies

Sobota 25/03/2017 

św. Prokopa, kapłana; bł. Jozafaty Michaliny Hordaszewskiej, dziewicy

8:00

+ Mariannę Jana Szubów Lucynę Wójcik Stanisława Sławomira Marchewków

17:00

Dz. bł. za Piotra Kopcia w 20 r.ur.

17:00

R

18:00

+ Stanisława Zofię Zatorskich i zm. z rodz. Zatorskich

18:00

+ Helenę Jankowską w 1 r.śm. Mieczysława Jankowskiego